Terug naar overzicht
Kantoor en utiliteit

MFA Gemeenschapshuis D’n Toomp, Heijen

Geschreven door Dhorn Diets
Project dn Toomp Heijen

Duurzame verlichting bij MFA Gemeenschapshuis D’n Toomp, Heijen

We zijn verheugd om een recent project te delen waarbij we hebben bijgedragen aan de verduurzaming van MFA gemeenschapshuis D’n Toomp in Heijen. In opdracht van de gemeente werd dit gemeenschapshuis voorzien van verschillende duurzame oplossingen, waaronder de installatie van zonnepanelen.

Project dn Toomp
Project dn Toomp Biljart
Project dn Toomp dans ruimte

Levering en lichtplan ineen

Bij TLight kregen wij de kans om ons steentje bij te dragen door het leveren van LED-verlichting voor het gehele pand. Hiervoor hebben wij een lichtberekening gemaakt, waarbij we rekening hebben gehouden met diverse factoren om zo een optimaal verlichtingsplan te ontwikkelen. Deze berekening zorgde ervoor dat elke ruimte in het gebouw perfect verlicht is, met een focus op energie-efficiëntie en gebruiksgemak.

Project dn Toomp
Sporthal dn Toomp

Installatie van verlichting

De installatie van de verlichting werd uitgevoerd door Megens Elektrotechniek uit Milsbeek. We willen Megens hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en hun bijdrage aan het succes van dit project.

Bij TLight zijn we trots op onze rol in het verduurzamen van MFA gemeenschapshuis D’n Toomp en kijken we ernaar uit om meer van dergelijke projecten te realiseren.

Bekijk de foto’s om een indruk te krijgen van het prachtige eindresultaat!

“Maatwerk in verlichting zorgt voor optimale sfeer en efficiëntie.”
Stefanie Nogarede Lichtspecialist
Lpod LED paneel

LPOD LED paneel

Onze A-kwaliteit LED panelen zijn uitermate geschikt voor zowel inbouw als opbouw, middels een opbouwframe in kantoren, klaslokalen, kleedruimten, gangen, vergaderruimten en showrooms.

Product Runway Led Line

RUNWAY LINE LED

Hoogwaardig LED armatuur voor 3-fase rail. De behuizing bestaat uit gietaluminium, afgewerkt met zwarte poedercoating.